Witamy w serwisie internetowym MKOOpZ

Uroczyste przekazanie przewodnictwa w MKOOpZ

 

W dniu 5 grudnia 2022 roku w siedzibie Sekretariatu MKOOpZ we Wrocławiu w ramach 25 Posiedzenia Plenarnego MKOOpZ odbyło się przekazanie przewodnictwa pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Federalną Niemiec.

 

 


 

Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca 25 Posiedzenia Plenarnego Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ).

 

 


 

Bieżące informacje

 

Bieżące informacje dotyczące pojawienia się śniętych ryb w Odrze można uzyskać klikając w poniższą zieloną strzałkę.

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca nadzwyczajnej narady Grupy Roboczej G3 „Zanieczyszczenia Awaryjne” Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ), która odbyła się w dniu 18 sierpnia 2022 roku.

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca katastrofy ekologicznej na rzece Odrze (notatka z dnia 18 sierpnia 2022 roku).

 

 

 


Międzynarodowy Plan Ostrzegawczo-Alarmowy dla Odry

 

W dziale „Publikacje“ dostepny jest "Międzynarodowy Plan Ostrzegawczo-Alarmowy dla Odry". Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym materiałem.

 

 

 


Strategia redukcji substancji biogennych w wodach na MODO

 

W dziale „Publikacje“ dostępna jest „Strategia redukcji substancji biogennych w wodach na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry” opracowana w ramach Podgrupy Roboczej ad hoc „Biogeny” MKOOpZ. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym materiałem.

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca publikacji „Strategii redukcji substancji biogennych w wodach na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry”

 

 

 


Aktualizacja załączników do Planu Awaryjnego dla Odry

 

W dziale „Publikacje“ dostępne są zaktualizowane załączniki do Planu Awaryjnego dla Odry. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Druga aktualizacja Planu gospodarowania wodami dla MODO

 

W dziale „Wdrażanie Dyrektyw UE“ dostępna jest druga aktualizacja Planu gospodarowania wodami dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry na cykl planistyczny 2022-2027. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Aktualizacja Planu zarządzania ryzykiem powodziowym dla MODO

 

W dziale „Wdrażanie Dyrektyw UE“ dostępna jest aktualizacja Planu zarządzania ryzykiem powodziowym dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Konferencja MKOOpZ - czerwiec 2021

 

W dniach 8-9.06.2021 r. Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ) organizowała konferencję pt. „Wdrażanie Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Powodziowej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry". Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami z tego wydarzenia.

 

 

 


Jakość wód w dorzeczu Odry

 

Zachęcamy do zapoznania się z modułem IMS-Odra. Przedstawia on wartości parametrów fizykochemicznych, chemicznych i biologicznych, pomierzonych na międzynarodowych stacjach monitoringu w dorzeczu Odry.

 

 

 


Geoportal MKOOpZ - zapraszamy

 

 

 

 

 

 


Ochrona danych osobowych

 

W związku z wchodzącym w życie z dn. 25.05.2018 r. Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2023.01.23