Witamy w serwisie internetowym MKOOpZ

Bieżące informacje

 

Bieżące informacje dotyczące pojawienia się śniętych ryb w Odrze można uzyskać klikając w poniższą zieloną strzałkę.

 

 

 


Uroczyste przekazanie przewodnictwa w MKOOpZ

 

W dniu 5 grudnia 2022 roku w siedzibie Sekretariatu MKOOpZ we Wrocławiu w ramach 25 Posiedzenia Plenarnego MKOOpZ odbyło się przekazanie przewodnictwa pomiędzy Republiką Czeską a Republiką Federalną Niemiec.

 

 


 

Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca 25 Posiedzenia Plenarnego Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ).

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca nadzwyczajnej narady Grupy Roboczej G3 „Zanieczyszczenia Awaryjne” Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ), która odbyła się w dniu 18 sierpnia 2022 roku.

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca katastrofy ekologicznej na rzece Odrze (notatka z dnia 18 sierpnia 2022 roku).

 

 

 


Międzynarodowy Plan Ostrzegawczo-Alarmowy dla Odry

 

W dziale „Publikacje“ dostepny jest "Międzynarodowy Plan Ostrzegawczo-Alarmowy dla Odry". Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym materiałem.

 

 

 


Strategia redukcji substancji biogennych w wodach na MODO

 

W dziale „Publikacje“ dostępna jest „Strategia redukcji substancji biogennych w wodach na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry” opracowana w ramach Podgrupy Roboczej ad hoc „Biogeny” MKOOpZ. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym materiałem.

 

 

 


Notatka prasowa

 

Notatka prasowa dotycząca publikacji „Strategii redukcji substancji biogennych w wodach na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry”

 

 

 


Aktualizacja załączników do Planu Awaryjnego dla Odry

 

W dziale „Publikacje“ dostępne są zaktualizowane załączniki do Planu Awaryjnego dla Odry. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Druga aktualizacja Planu gospodarowania wodami dla MODO

 

W dziale „Wdrażanie Dyrektyw UE“ dostępna jest druga aktualizacja Planu gospodarowania wodami dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry na cykl planistyczny 2022-2027. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Aktualizacja Planu zarządzania ryzykiem powodziowym dla MODO

 

W dziale „Wdrażanie Dyrektyw UE“ dostępna jest aktualizacja Planu zarządzania ryzykiem powodziowym dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

 

 

 


Konferencja MKOOpZ - czerwiec 2021

 

W dniach 8-9.06.2021 r. Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ) organizowała konferencję pt. „Wdrażanie Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Powodziowej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry". Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami z tego wydarzenia.

 

 

 


Jakość wód w dorzeczu Odry

 

Zachęcamy do zapoznania się z modułem IMS-Odra. Przedstawia on wartości parametrów fizykochemicznych, chemicznych i biologicznych, pomierzonych na międzynarodowych stacjach monitoringu w dorzeczu Odry.

 

 

 


Geoportal MKOOpZ - zapraszamy

 

 

 

 

 

 


Ochrona danych osobowych

 

W związku z wchodzącym w życie z dn. 25.05.2018 r. Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2023.05.15