Grupy Robocze

Członkowie G1

 

 

 

L.p. Nazwisko Imię Funkcja Strona Umowy Instytucja

1

Tušil

Petr

przewodniczący GR

Republika Czeska

Výzkumny ústav vodohospodářský TGM, Ostrava

2

Kinkor

Jaroslav

rzecznik delegacji czeskiej

Republika Czeska

Ministerstvo životního prostředí ČR, Praha

3

Březina

Petr

członek GR

Republika Czeska

Povodí Odry s.p., Ostrava

4

Lídlová

Dana

członek GR

Republika Czeska

Ministerstvo zemědělství ČR, Praha

5

Skořepa

Jiří

członek GR Republika Czeska Povodí Labe s.p., Hradec Králové
6 Gruszecki Przemysław rzecznik delegacji polskiej

Polska

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej, Warszawa

7

Kroc

Artur

członek GR

Polska

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej, Warszawa

8

Goszczyńska-Zając

Anna

członek GR

Polska

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Warszawa

9 Błaszczyk Rafał członek GR

Polska

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

10

Michałowska

Alicja

członek GR

Polska

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie

11

Husak-Górna

Grażyna

członek GR

Polska

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu

12

Plum

Nathalie

rzecznik delegacji niemieckiej

Niemcy

Bundesministerium für Umwelt, Naturschutz und nukleare Sicherheit, Bonn

13

Hüsing

Volker

członek GR

Niemcy

Bundesanstalt für Gewässerkunde, Koblenz

14

Menzel

Dietmar

członek GR

Niemcy

Landesdirektion Sachsen, Chemnitz

15

Schütte

Bettine

członek GR

Niemcy

Ministerium für Landwirtschaft und Umwelt Mecklenburg-Vorpommern, Schwerin

16

Mühlberg

Andreas

członek GR

Niemcy

Ministerium für Ländliche Entwicklung, Umwelt und Landwirtschaft des Landes Brandenburg

17

Henneberg

Simon

członek GR

Niemcy

Ministerium für Ländliche Entwicklung, Umwelt und Landwirtschaft des Landes Brandenburg (MLUL)


Ostatnia aktualizacja: 2017.01.05